O nas - Arena 27

Witajcie w Arena 27

Witajcie w "Arena 27" - idealnym miejscu dla prawdziwych graczy we Wrocławiu!

Cieszcie się ulubionymi grami na profesjonalnym sprzęcie i zanurzcie się w niezrównanej atmosferze. Tutaj będziecie mogli cieszyć się maksymalnymi ustawieniami oraz wygodnymi fotelami i stołami gamingowymi, stworzonymi specjalnie dla waszego zadowolenia.

Nasz zespół składa się nie tylko ze świetnych i doświadczonych person ale również ludzi z wielkim talentem i pasją.

Nasi kluczowi pracownicy to:
Łukasz “morhin” Zagrajek - CEO
Profesjonalny konferansjer z doświadczeniem na scenie oraz przed kamerą, człowiek wielu talentów oraz miłośnik gier single player. W wyjątkowy sposób spina pracę całego zespołu.
Alex “Riccardo” Martynienko - ADMIN Club
To przez jego ręce przechodzi prawie każdy nasz turniej. Duże doświadczenie w organizacji rozgrywek e-sportowych pozwolą mu zapobiec i przewidzieć każdy problem jaki może powstać.
Adrian “yok” Adamus ADMIN Club 
Najprzystojniejszy z administratorów, człowiek z doświadczeniem w streamingu i przed kamerą. Kilka tysięcy godzin spędzonych w League of Legends to tylko szczyt góry lodowej jego doświadczenia z grami.
Oskar “Pjotroo” Piotrowski - ADMIN Club oraz Caster
Setki godzin doświadczenia przed mikrofonem zapewnią świetne doświadczenie dla widzów oraz wyjątkową pamiątkę dla państwa pracowników. Oskar chętnie też zaprosi do wspólnego komentowania uczestników eventu co może być dodatkowym świetnym przeżyciem i spróbowaniem czegoś nowego. 

Ale to jeszcze nie wszystko!

U nas będziecie mieli możliwość uczestniczenia w pasjonujących turniejach i zawodach, gdzie będziecie mogli pokazać swoje umiejętności i rywalizować z innymi graczami. Regularnie organizujemy zarówno niewielkie, jak i dużo bardziej rozbudowane turnieje, aby każdy mógł poczuć prawdziwe gamingowe emocje.

A co może być lepsze niż przebywanie wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach? W naszym klubie będziecie mogli znaleźć nowych przyjaciół i dołączyć do społeczności graczy, gdzie otoczą was ludzie o podobnych pasjach i gotowi spędzać czas razem z wami.

Nie traćcie czasu! Przyjdźcie do naszego klubu gamingowego "Arena 27" i zdobywajcie niezapomniane wrażenia, poznawajcie nowych przyjaciół i stawajcie się częścią naszej pasjonującej społeczności graczy. Dołączcie do nas i twórzcie swoją własną gamingową historię razem z nami!

Arena 27 CUSTOM PC

Tworząc konfigurację sprzętu w Arena 27 zdecydowaliśmy nie iść na żadne kompromisy.

Specyfikacje

GPU: PALIT GeForce RTX 3070 GAMINGPRO

CPU: AMD Ryzen 7 5700X

RAM: FURY DDR4 32 GB 3.6GHZ

PŁYTA GŁÓWNA: GIGABYTE B550 GAMINGX V2

ZASILANIE: CHIEFTEC PowerUp 750W

 

Monitory

Monitor: GIGABYTE G24F GAMING 165 HZ

 

Akcesoria

Klawiatura: HYPER ALLOY ORIGINS

Mysz: HYPERX PULSEFIRE SURGE

Słuchawki: HYPERX CLOUD II

Podkładka: HYPERX FURY S L

SPRAWDŹ OFERTĘ

50

Stanowisk​

1

BOOTCAMP

1

Streaming room

1

PS 5