Imprezy firmowe - Arena 27

Zorganizuj event Twojej firmy lub organizacji w Arenie 27!!!

Zorganizowanie imprezy firmowej w Arenie 27 to pomysł na coś zupełnie innego i unikatowego. Gwarantujemy, że uczestnicy eventu nigdy go nie zapomną! Dlaczego? Zaraz się przekonasz.

Co oferujemy:

Bardzo mocne komputery, na których uczestnicy zagrają w dowolną grę na najwyższych ustawieniach graficznych. Do tego najlepsze sprzęty peryferyjne od firmy HyperX i najwygodniejsze fotele gamingowe od Yumisu.

Poza tym, że nasz team ma wieloletnie doświadczenie w organizacji turniejów z największych gier e-sportowych, to jesteśmy w stanie zorganizować turniej z właściwie dowolnej gry wideo.
Masz firmę architektoniczną i marzą Ci się zawody na najładniejszy dom w grze The Sims 4? Dla nas to pestka.
Marzy Ci się staromodny turniej w CS’a 1.6? Żaden problem.
U nas można zrobić nawet turniej szachowy – tylko wyobraźnia nas ogranicza.

Wiele z gier e-sportowych wymaga licencji albo pozwoleń na przeprowadzanie turniejów. Nasz zespół zadba o to by każda impreza była stworzona z największym profesjonalizmem.

Twoja organizacja jest za duża by zebrać wszyszystkich w jednym miejscu na turniej? A może jest rozproszona po całej Polsce? Dla nas to nie problem. Jeśli będzie taka potrzeba, zorganizujemy również profesjonalne eliminacje online dla twojej firmy.

W turniejach ważni są nie tylko uczestnicy, ale i widzowie. Dlatego oferujemy organizację profesjonalnej transmisji na żywo. Jest to doskonała okazja, bo pokazać wszystkim osobom związanym z Twoją firmą, że robicie fantastyczne rzeczy.
Oczywiście do każdej transmisji oferujemy również udział profesjonalnego komentatora, ale nic nie stoi na przeszkodzie by również uczestnicy turnieju usiedli w naszym stream roomie i również nauczyli się komentowania turniejowego.

Nie ma zawodów bez nagród. Dlatego specjalnie na takie okazje mamy w firmie drukarkę 3D, na której możemy wydrukować dla najlepszych uczestników customowe nagrody. Oczywiście z informacjami o Twojej firmie. Będzie to na pewno unikatowa pamiątka, dzięki której wspomnienie Twojej imprezy nigdy nie umrze.

Doskonale wiemy jak wymagające potrafią być eventy, dlatego jesteśmy przygotowani na wszelkie możliwości dostosowania naszego lokalu do potrzeb danej imprezy. Od przemysłowego expresu do kawy, przez całe zaplecze kuchenne, aż do zaplecza sanitarnego o podwyższonym standardzie.

Nasze doświadczenie

W ciągu ostatnich pół roku zorganizowaliśmy 20 turniejów esportowych i 4 wydarzenia firmowe, na których bawiło się od 25 do ponad 70 uczestników. Wśród tych wydarzeń znajdują się:

Stwórz swój event
Zdajemy sobie sprawę jak różne potrzeby czy możliwości mają nasi klienci. Dlatego każdą ofertę tworzymy indywidualnie.
Aby uzyskać taką wycenę napisz do nas maila na arena27.wro@gamil.com lub wypełnij formularz

    Po wstępnej analizie skontaktujemy się z Tobą i doradzimy jak stworzyć perfekcyjnie skrojoną imprezę pod właśnie Twoją firmę!